Visit my photography website:

Visit my photography website: www.annagrovephotography.com
Showing posts with label Baltimore. Show all posts
Showing posts with label Baltimore. Show all posts

Saturday, April 23, 2011

National Aquarium Baltimore

Ezzel a beirassal kicsit elmaradtam.... meg a floridai nyaralas utani hetvegen volt, hogy Rob apukaja es az o felesege es Phoenix a lanyuk eljottek latogatoba. Mar nagyon regen voltak nalunk igy nagyon orultunk nekik.

Mivel meg nem jartunk a baltimore-i nemzeti akvarium-ban igy ezuttal oda mentunk. Az epulet egesz uj. Kivul-belul nagyon szuper. Valoban olyan minthat egy akvariumban lennel.

Pont jokor erkeztunk, mert epp a rajak, capak es egy harom labo orias teknos etetesehez keszulodtek a buvarok...









Egy nagyon ronda un. Green Moray... tudom hogy nem zoldnek tunik hanem sarganak, de azt mondjak hogy normal esetben is max barnas a szine. A sargas szint a nyalkas lerakodasnak koszonheti. Sokan azt hiszik, hogy a harapasa mergezo, de tulajdonkeppen 'csak' elfertozodik a helye. Erdekes modon nincs pikkelye pedig hal. 2.5 m hosszura is megnohet!
















Banggai Cardinalfish: nagyon erdekes kinezetu halacsak. Legerdekesebb tulajdonsaga, hogy a fiu hal hordja a szajaban a 'tojasokat' sot meg azutan is hogy a halak 'kikeltek'. Igy vedve oket az egyeb ragadozoktol.










Big Green Boa Snake




Merges bekuci ... lenyeg hogy nevet :-)














Capa




Raja...














Csipet-csapat :-)





Itt a link a tobbi kephez: KODAKGALLERY


Tuesday, June 1, 2010

Baltimore, MD

Hetfon Baltimore varosaba latogattunk el. Ez egy nagyobb ipari varos Maryland-ben. Kb fel oranyira van tolunk es a kikotoben fekszik.



Van ott hatalmas akvariumtol kezdve setahajokazas meg minden. Csak setalgattunk a kikotoben, nem mentunk be sehova ezuttal. Mondjuk egy kis motoros csonakba beultunk Rob-bal de ennyi volt csak. Nagyon meleg volt!!

Felpattantam egy bicikliszoborra :-)




Sandiek a partrol figyeltek minket...


Este otthon grilleztunk hamburgert es virslit, hisz Memorial Day volt. Ilyenkor itt ez a szokas...