Es meg mindig karacsony elotti esemenyrol irok.....
Karacsony heteben illetektelenek valahogy hozzajutottak a bankkartyam szamahoz es termeszetesen kifosztottak a bankszamlamat. Szerencsere (vagy sajnos?) tul sok penz nem volt rajta de igy is rosszul erintett hisz epp eleg lett volna fizetesig ...
Munkahelyemen voltam epp amikor csorgott a mobilom. Egy csalast monitorozo ceg hivott hogy en koltekezem e fejetlenul az egyik hipermarketben vagy csalok aldozata lettem? Mondtam en ugyan nem koltekezem hisz a munkahelyemen vagyok. Na bumm! Letiltatni a kartyat azonnal hisz a terhelesek folyamatosan jottek a szamlara. Ez igy karacsony elott nagyon nem hianyzott de szerencsere nem epp egy friss fizetessel teli szamlat hekkeltek meg a tolvajok.
Azota kaptam uj bankkartyat es a penzt is visszaadta a bankom, igaz egyelore csak feltetelesen mert epp nyomoznak az ugyben.